Vědecké zavlažování / Multi Season / automatické zemědělské kapaliny

Zavlažovací potrubí Technické parametry kapací závlahy jsou následující: 1. Řídicí systém je stabilní a pracuje účelně. 2. Materiál kleští je nový materiál, který je dostatečně odolný na to, aby mohl být používán nejméně dva roky. 3. Vákuová nádrž na vodu a chladicí zařízení jsou všichni ...
Product description

Zavlažovací potrubí

Technické charakteristiky kapací linky pro zavlažování jsou následující:

1. Ovládací systém je stabilní a funguje dobře.

2. Materiál kleští je nový materiál, který je dostatečně odolný na to, aby mohl být používán nejméně dva roky.

3. Vakuová vodní nádrž a chladicí zařízení používají technologii zpracování z nerezavějící oceli tak, aby byla jeho stabilita při stlačování a vákuová stabilita stabilnější.

4. Dvojitý housenkový pás se silnou přilnavostí k hladkému chodu umožňuje rychlosti jízdy synchronně seřizovat s výrobní rychlostí.

S nárůstem poptávky na trhu jsme spustili řadu kombinací výrobní linky pro zavlažování, kterou jsme si vybrali pro zákazníky. Naše odkapávací linka je navržena a testována tak, aby odolávala drsným chemikáliím, UV záření a škodám, které mohou být způsobeny zemědělským zařízením, což vám dává roky bezstarostného výkonu.


Hot Tags: Vědecké zavlažování / multi sezón / automatické zemědělství kapání line, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, nízká cena
Související produkty
Dotaz

Copyright © Tianjin Huaxushengtai Technology Co, Ltd Všechna práva vyhrazena.Telefon: +86-22-63832001