Výrobní linka pro výrobu potrubí pro potrubní potrubí s plynovou trubkou pro zemědělství

Produkce pro kapkové zavlažovací pásky Vlastnosti: 1. Vysokorychlostní vytlačování 2. No-prachové řezání 3. Vynikající technologie s konkurenceschopnou cenou Hlavní části výrobní linky pro kapací zavlažovací pásky Jednorukový extruder: Nosič stroje přijímá jednovrstvou spirálovou konstrukci; Vnitřní tlak je jednotný, ...
Product description

Výrobní linka pro kapkovou zavlažovací pásky

Funkce:

1. Vysokorychlostní vytlačování

2. Stříkání bez prachu

3. Vynikající technologie s konkurenceschopnou cenou

Hlavní části výrobní linky na výrobu kapalných zavlažovacích pásů

Jednošroubový extruder:

Nosič stroje přijímá jednovrstvou spirálovou strukturu; Vnitřní tlak je stejnoměrný, což může zlepšit tok vlastností plastu, lesk výrobků a stejnorodost tloušťky stěny, která je vhodná pro vysokorychlostní výrobu tenkostěnné trubky.

Tlakový senzor pro vytlačování:

Nos je vybaven tlakovým senzorem, který může kdykoliv pozorovat extruzní tlak.

Poloautomatický měnič obrazovky: když je třeba změnit obrazovku filtru, může obsluha vyndat obrazovku filtru a změnit síť náhradních filtrů ovládacím tlačítkem.

Dávkovací zařízení klapky:

Trasa vytváří tažení z hliníkové slitiny, což zajišťuje vyhlazení vysokorychlostního dodávání kapátků, je vhodné pro výměnu opotřebovaných dílů.

Dávkovací pohon odváděčů: přijměte dovezený servomotor AC, který zajišťuje stabilitu dodávání kapalin.

Nakládací zařízení je řízeno servosystémem, který zajišťuje, že kapátka může kdykoli zachovat svůj nastavený prostor podle měnící se rychlosti kapaliny.


Hot Tags: Čína PE ploché zářiče kapání zavlažovací potrubí výrobní linky pro zemědělství, Čína, dodavatelé, výrobci, továrny, velkoobchod, levné, nízká cena
Související produkty
Dotaz

Copyright © Tianjin Huaxushengtai Technology Co, Ltd Všechna práva vyhrazena.Telefon: +86-22-63832001