Vysokorychlostní / vnitřní odkapávací / kruhová zavlažovací linka

Vysokorychlostní zavlažovací potrubní systém Strukturální charakteristiky výrobní linky 1, Automatické rozpoznání odkapávacího zařízení 2, Zařízení pro odvádění kapiček Cesta vede k tažení hliníkovou slitinou, která zajišťuje vyhlazování vysokorychlostní dodávky odkapávačů, je vhodná pro výměnu opotřebení. .
Product description

Vysokorychlostní odkapávací potrubí


Strukturální charakteristiky výrobní linky

1, automatické rozpoznání odkapávacího zařízení

1

Pracovní způsob

Pneumatické odstředivé

2

Rychlost rozpoznání kapek

1300 ks / min

3

Napájení motoru pro zařízení pro rozpoznávání

750W


2, Zařízení pro odvádění kapslí

Trasa vytváří tažení z hliníkové slitiny, což zajišťuje vyhlazení vysokorychlostního dodávání kapátků, je vhodné pro výměnu opotřebovaných dílů.

Dávkovací pohon odváděčů: přijměte dovezený servomotor AC, který zajišťuje stabilitu dodávání kapalin.

Nakládací zařízení je řízeno servosystémem, který zajišťuje, že kapátka může kdykoli zachovat svůj nastavený prostor podle měnící se rychlosti kapaliny.

S konstrukčně robustní konstrukcí se zabývá zneužíváním od jednošroubového extruderu až po vakuový tvarování chladicího systému a vrtacího systému a vizuálního kontrolního zařízení, které zajistí vysokou rychlost a vysoký účinek kapací linky, výsledkem nízkoprofilového emitoru je snížení ztrát třením, což umožňuje delší maximum Bočních jízd a nákladově efektivnějšího návrhu systému. Odtoková řada s úsporami energie až o 15%, nižším regulačním tlakem a sníženou ztrátou třením snižuje energetické nároky až na 15%.


Hot Tags: Vysoká rychlost / vnitřní dripper / kulatá kapka zavlažovací linka, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, levné, nízká cena
Související produkty
Dotaz

Copyright © Tianjin Huaxushengtai Technology Co, Ltd Všechna práva vyhrazena.Telefon: +86-22-63832001